Mincovna

Predaj zlata

Investičné zlato najlacnejšie v Bratislave? Kúpite na Dunajskej ulici číslo 68! Naša ponuka predstavuje najlepšie svetové značky, ktoré získate za najnižšie ceny. Ponúkame výhradne zlaté tehly z produkcie švajčiarskych rafinérií certifikovaných na svetových burzách. Spĺňajú všetky zákonné predpoklady pre oslobodenie od DPH. Renomované značky sú zárukovo bezproblémovej likvidity vašej investície. Kdekoľvek na svete. Vyhnite sa priekupníkom. Nakupujte u odborníkov. Sme skúsení, rýchli a diskrétni. Spoľahnite sa na naše služby.

PREDAJ INVESTIČNÉHO ZLATA

Špecializujeme sa na predaj investičného zlata, zlatých mincí NBS a numizmatiky od Pražskej mincovne a.s. Už 20 rokov predávame zlato malým aj korporátnym investorom. Dovážame výhradne zliatky švajčiarskej produkcie. Garantujeme pôvod tovaru. Náš tovar zakúpite v špecializovanej predajni v Bratislave, Brne, vo Vsetíne i Prahe.

INVESTIČNÉ ZLATO VO VAŠICH TREZOROCH.

Čo je to investičné zlato? Je to zlato najvyššej rýdzosti /24 karátov/ vo forme mincí a zliatkov, ktoré si kupujúci u nás kupuje a odnáša. Nejedná sa teda o nejaké obchody na burze, alebo dokonca tzv. "sporenie" do zlata. Preferujte vždy fyzické vlastníctvo zlata. Iba to investičné zlato, ktoré máte vo svojom trezore je bezpečnou investíciou. A navyše je oslobodené od DPH!
Investičné mince
Investičné
mince
zlaté tehly
Zlaté
tehly
zlaté zliatky
Zlaté
zliatky
Výkup zlata
Výkup
zlata